تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، برحسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
پنجشنبه , 2 دسامبر 2021
خانه / سامانه پیامکی / انتخاب یک سرویس دهنده

انتخاب یک سرویس دهنده

انتخاب یک سرویس دهنده

انتخاب یک سرویس دهنده

mmmms

توجه به توضیحات داده شده، موارد زیر در انتخاب یک ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه موثر می باشد:

دموی نرم افزار قابل مشاهده باشد. اگر قبل از خرید دموی نرم افزار قابل مشاهده و تست نباشد ممکن است بعد از خرید، آن چیزی نباشد که انتظار داشتید.
گارانتی رضایت داشته باشد. با اینکه شما قبل از خرید دمو را مشاهده کرده اید اما مطمئنا نمی توانستید ارسال های حجیم را انجام داده باشید و بعد از خرید با مشکلی در کار با سامانه (مثلا کندی ارسال) مواجه شوید. پس بایستی این امکان باشد که بعد از خرید و در صورت نارضایتی بتوانید وجه پرداخت شده را بازپس گیرید.
لیست مشتریان ارائه دهنده را ببینید و حتی الامکان با چند مشتری ایشان تماس گرفته و از کیفیت خدمات مطلع شوید. چون حتی اگر از گارانتی رضایت استفاده کنید باز هم مقداری وقت خود را از دست داده اید.
امکان پرداخت آنلاین باشد تا در زمانهای غیر اداری نیز امکان شارژ پیامک وجود داشته باشد.
تعرفه پیامک توسط ارائه دهنده مشخص شده باشد. حداقلی برای شارژ پیامک وجود نداشته باشد. محدودیت زمانی برای مصرف شارژ نباشد.
سالیانه یا دائمی بودن نرم افزار و شماره مجازی مشخص بوده و بدانید در صورتی که نرم افزار یا شماره مجازی سالیانه باشد برای استفاده در سال بعد بایستی هزینه مجدد (که برابر یا درصدی از هزینه اولیه می باشد) پرداخت کنید.
شماره مجازی بعد از مدتی در میان مخاطبین مشترک، شناخته شده و دریافت کنندگان پیامک ها، شما را با آن شماره میشناسند. پس ارائه دهنده میبایست گواهی مالکیت شماره را در اختیار مشترک قرار داده تا در صورتی که به هر دلیلی (عدم ادامه فعالیت ارائه دهنده یا عدم تمایل مشترک برای ادامه همکاری و …) نیاز به انتقال شماره به ارائه دهنده دیگری بود، مشترک با مشکلی مواجه نشود.
ارائه دهنده خدمات پل های ارتباطی مناسبی برای پشتیبانی خدمات در اختیار مشترک قرار دهد. پشتیبانی تلفنی، از طریق تیکت و ایمیل از جمله آنهاست. پشتیبانی از طریق موبایل نیز بستگی به سلیقه ارائه دهنده دارد اما بطور کلی به نفع مشترک است.
از یک شخص حقوقی شناخته شده که در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده باشد خرید کنید تا در صدور فاکتور به شما مشکلی وجود نداشته باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*