تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، برحسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
یکشنبه , 23 ژانویه 2022
خانه / قوانین / قـوانیـن استفـاده

قـوانیـن استفـاده

قـوانیـن استفـاده

Terms-of-Use

در سامانه آر اس ام اسعلاوه بر استفاده از خود پنل این قابلیت وجود دارد که از طریق افزونه هایی که توسط لابراتور تیم برنامه نویس آماده شده است نسبت به ارسال و دریافت پیام کوتاه وجود دارد, در ذیل مواردی که مشترکین باید نسبت به رعایت آن اقدام نمایند آورده شده است و هر کاربر میبایست این قوانین به صورت کامل مطالعه کرده و سپس سفارش فعالسازی پنل پیامک خود را ارسال و از خدمات آن استفاده نماید .

لازمه استفاده از افزونه سامانه پیام کوتاه ایران و خود پنل سامانه :

 • ماده ۱ : افزونه و ماژول ها ، به صورت کاملا رایگان در اختیار مشترکین  قرار داده شده است و سوء استفاده های تجاری از این افزونه ، خلاف قوانین بوده و قابل پیگرد قانونی میباشد .
 • ماده ۲ : برای سفارش ثبت وب سرویس و پنل پیامک ، کلیه کاربران می بایست اطلاعات مورد نیاز مانند ، نام – نام خانوادگی – شماره تلفن تماس – آدرس کامل پستی – آدرس وبسایت ( محل نصب افزونه )  – کد ملی و شماره شناسنامه ، تصویر کارت ملی ( هر دو طرف ) ، تصویر شناسنامه ، و تصویر آخرین قبض موبایل یا سند موبایل یا تلفن محل سکونت صاحب اصلی وبسایت را در اختیار سامانه پیامک قرار داده ( قبل از فعالسازی خط از شما دریافت می گردد ) و پس از بررسی و تایید اطلاعات ثبتی ، نام کاربری و رمز عبور وبسرویس و پنل پیامک ، در اختیار کاربر مورد نظر قرار گرفته همچنین خط اختصاصی ایشان ثبت می گردد و میتواند در تنظیمات افزونه نصب شده بر روی وردپرس خود ، تغییرات را اعمال کرده و از افزونه استفاده نماید .
 • ماده ۳ : استفاده از این افزونه برای وب سایت هایی با مضامین زیر غیر قانونی می باشد .
 1. وب سایت هایی در مورد مسائل جنسی ( مطالب و تصاویر مستحجن ) و کودک آزاری  فعالیت میکنند .
 2. وب سایت هایی که حقوق مولف محصولی یا خدماتی را نقض میکنند .
 3. وب سایت های مربوط به خصومتهای شخصی و یا قومی .
 4. وب سایت هایی که به نحوی شامل متون و یا مفهوم تبلیغاتی غیرقانونی می باشد .
 5. وب سایت هایی که به هر نحو قوانین دولت جمهوری اسلامی را نقض میکند .
 6. وب سایت های عرضه کننده غیر قانونی محصولات فرهنگی
 • ماده ۴ : ارسال پیامک با محتواهای زیر ممنوع و خلاف قوانین می باشد :
 1. انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی ، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث ، مطالب نفرت آمیز ، …. ، غیر اخلاقی و غیر قانونی در متون پیامک های ارسالی خود .
 2. پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی و غیر مجاز و همچنین جهت دهی به مسائل مملکتی مانند : شرکت در انتخابات نامزد های مختلف ، تحریک افکار عمومی برای شورش در کشور و مسائلی از این دست .
 3. استفاده از متون خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی .
 4. استفاده از متون مربوط به مطالب مستهجن ، افترا آمیز ، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی .
 5. بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد .
 6. ارسال لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید
 • ماده ۵ : کلیه پیامک های ارسال شده ، توسط واحد پشتیبانی سامانه بررسی و در صورت مشاهده پیامک هایی که شامل موارد ذکر شده در ماده ۴ باشد ، قوانین زیر بر آن اعمال خواهد شد .
 1. فوراً دسترسی کاربر به سیستم وبسرویس و پنل پیامک و سایر سرویس هایش قطع خواهد شد .
 2. اطلاعات کاربر جهت پیگیری بیشتر ، برای ستاد جرایم رایانه ای و همچنین در صورت نیاز مراجع قضایی ارسال خواهد شد .
 3. در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید ، مسئولین سامانه پیامک می توانند بدون اخطار قبلی سیستم وب سرویس و پنل پیامک شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند .
 • ماده ۶ : سامانه پیامک تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته در پیامک های ارسالی را نمی پذیرد
 •  ماده ۷ : مسئولیت تمامی پیامک های ارسالی ، به صورت کامل بر عهده مدیر وبسایت استفاده کننده خدمات وبسرویس و پنل پیامک بوده و سامانه پیامک هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی ان کاربر مربوطه ندارد .
 • ماده ۸ : سامانه پیامک می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد . متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید.
 • ماده ۹ : سامانه پیامک سرویس حاضر را به همان شکلی که هست ارائه می نماید و موظف است تا پایان زمان سرویس ( سامانه پیامک ) به مشترک مربوطه پشتیبانی لازمه را ارائه نماید .
 • ماده ۱۰ : سامانه پیامک دارای قسمت پشتیبانی می باشد و تلاش خود را همواره جهت ارائه خدمات مطلوب می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی ، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره ، به علت حجم تماسها ندارد .

این قوانین در ۱۰ ماده تنظیم شده است و در تاریخ : ۱۳۹۲/۱/۱ ، بر روی وبسایت سامانه سراسری پیامک ایران قرار داده شده است و در صورت صلاحدید ، ویرایش میگردد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*